PROSTEEL A фільтри ідеальні для застосування у випадках, коли використання традиційних фільтрів на основі полімерів обмежена через сумісності, або поєднання високої температури і в'язкості. Вони ідеально підходять для фільтрації розчинів, що застосовуються в різноманітних галузях промисловості: від фармацевтичної, харчової і електронної до виробництва фарб і чорнил.

Ряд фільтрів Parker domnick hunter з нержавіючої сталі добре підходять по сумісності, забезпечуючи при цьому абсолютний рейтинг утримання забруднень до 3.0 мікрон. Волокна з нержавіючої сталі 316L спечені разом в градієнтну пористу структуру. 

Ефективність фільтра збільшується завдяки фільтруючому шару, що володіє відмінною утримуючою здатністю і забезпечуючи відносно високий рівень потоку у порівнянні з такими альтернативними технологіями, як спечені порошкові труби та металеві мембрани. Фільтри доступні в двох форматах, обидва використовують один і той же фільтруючий матеріал, але одні виробляються в гофрованої конструкції, а інші - циліндрично намотані. Це дозволяє вибрати ефективний за вартістю варіант в залежності від вимог до продуктивності та утримуючої здатності.

PROSTEEL A PDF