HIGH FLOW PREPOR GFA
- високопродуктивний префільтр на 
основі боросилікатних волокон, що володіює високою утримуючою здатністю. Фільтруючий елемент спеціально створений для видалення великої кількості твердих частинок із стисненого повітряі газів.

В основному фільтруючий елемент HIGH FLOW PREPOR GFA примівується для попередньої фільтрації в сухих системах стисненогоповітря, а також для захисту кінцевого стерилізуючого фільтра. Фільтруючий елемент HIGH FLOW PREPOR GFA використовує гофроване фільтруюче середовище зі скловолокна, яка знаходиться між підтримуючими зовнішнім і внутрішніми сітчастими опорними шарами з витягнутого поліпропілену. Гофрована основа фільтра підтримується внутрішнім каркасом з нержавіючої сталі з зовнішнім сітчастим каркасом з термостійкого поліпропілена, які приварені до термостійких кінцевих адаптерам.

Поєднання високого вільного об'єму фільтруючого середовища і гофрованого виконання, забезпечує фільтруючому елементу HIGH FLOW PREPOR GFA виняткову утримуючу здатність і здатність працювати при низьких диференціальних перепадах тиску.

 

HIGH FLOW PREPOR GFA PDF