Основою фільтруючого елемента BIO-Х II є гідрофобне 
фільтруюче середовище, створене з мікроволокон боросилікатного скла. Цей матеріал вважається особливо ефективним для затримання субмікронних частинок розміром до 0,01 мкм, що гарантує повне видалення всіх мікроорганізмів, включаючи бактерії і віруси, з газових / повітряних потоків.

Фільтруюче середовище елементу укладене між опорними шарами зі спеціального підтримуючого матеріалу Nomex® * з метою додання конструкції додаткової міцності і запобігання переміщення фільтруючого середовища. У свою чергу, трьохшарове фільтруюче середовище міцно зафіксоване між внутрішніми і зовнішніми нержавіючими каркасами, які зафіксовані кінцевими адаптерами з нержавіючої сталі. Як результат, така конструкція картриджа забезпечує виключно високу механічну міцність фільтра і абсолютну безпеку при використанні.

Фільтруючі елементи BIO-Х II особливо підходять для зростаючої кількості випадків використання в стерилізації стисненого повітря і газів в технологічних процесах з використанням високих температур. Це особливо актуально для харчової промисловості, наприклад в таких галузях як молочна та м'ясна продукція, пивоварна, винно-горілчана і т. д.

 

BIO-X ll PDF