HIGH FLOW TETPOR II
стерилізують фільтри для стисненого повітря і газів, вироблені за останніми технологіями створення просторових структур мембран на основі тефлону PTFE газових фільтрів стерилізації був розвинений, щоб отримати вигоду з технічних досягнень в межах виготовлення мембран PTFE. Це нове покоління фільтрів поєднує в собі високу ефективність роботи, велику пропускну здатність і посилену міцність.

Картриджі HIGH FLOW TETPOR II валідуються як стерілізуючі фільтри з утримуючою здатністю 0,2 мкм, рідинним бактеріальним тестом за вимогами ASTM 838-05 і 0,1 мкм, аерозольним бактеріальним тестом і вірусним тестом із застосуванням MS-2 Coliphage, що гарантує стерильність процесу навіть при змочуванні мембрани продуктом. Особлива структура мембрани дозволяє витримувати до 225 циклів стерилізації при температурі 142 ° C (287.6 ° F), а комбінація підтримуючих шарів мембрани (зовнішній - нетканий, внутрішній - сітчастий) створює максимальні переваги для роботи фільтра, забезпечуючи повну відсутність виносу волокон в середу процесу.

Фільтри HIGH FLOW TETPOR II часто застосовують для стерилізації газів в якості припливних або витяжних фільтрів в процесах ферментації, "воздушек" на ємностях, ліофільних сушарках, автоклаві, установках Blow-Fill-Seal, а також пристроях подачі повітря надвисокої чистоти в електронній промисловості.

 

HIGH FLOW TETPOR ll PDF