Parker domnick hunter 

Світовий лідер в сфері процесної мікрофільтрації, основний партнер і постачальник компанії Filt-Tec. Повний спектр продукції для попередньої і стерилізуючої фільтрації  продукту або газів, що задовольняє такі сфери виробництва, як фармацевтичне, харчове, лакофарбове, виробництво напоїв, пива, вина, і багато інших.

Parker domnick hunter - це ідеальне поєднання якості найвищого рівня і максимально низької ціни, яка можлива в даному сегменті.

 

 

 

 

 

 

 

The AAF and Flanders Group of Companies

AAF Flanders - найбільший в світі виробник рішень для фільтрації повітря. Виробництво, склади і дистриб'ютори представлені в 22 країнах на чотирьох континентах із Штаб-квартирою в Луїсвіллі, штат Кентуккі. Місія AAF Flanders - захищати людей, процеси і системи шляхом розробки і виробництва високоякісних повітряних фільтрів і фільтруючого обладнання.

 

 

 

Saint-Gobain Perfomance Plastics 

Один з численних дивізіонів корпорації Saint-Gobain, що спеціалізується в галузі одноразових стерильних систем для фармацевтичних, біофармацевтичних і ферментативних виробництв та лабораторій. Виробництво розташовується в США поблизу Міннеаполіса. Висока якість матеріалів і виконання за конкурентною ціною.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  

 

 

Silcarbon

Вже понад 25 років компанія Silcarbon займається розробкою і виробництвом активованого вугілля для обробки повітря, води і газу. Активоване вугілля Silcarbon характеризуються граничною завантажувальною щільністю, надійністю, широким спектром моделей вугілля та їх застосування, високою економічністю в експлуатації. Європейська якість за конкурентною ціною.

 

 

ChemTech

ChemTech - високоспеціалізована компанія, яка займається процесною  сепарацією і фільтрацією технологічних рідин і газів, поділом фаз виробництва. Діючи на польському та міжнародному ринках протягом двох десятиліть компанія ChemTech стала визнаним постачальником фільтрів і технологій фільтрації для багатьох галузей промисловості. Виробляє промислові процесні фільтри, рукавні і мішечні фільтри, мембранні установки.